Епіфаній та Володимир Зеленський зустрічаються у Михайлівському Золотоверхому монастирі міста Києва, зазначено на Facebook-сторінці ПЦУ .

Читайте також: Зеленський зустрівся з очільником УПЦ МП Онуфрієм: перші фото

Помічник митрополита та священик храму Теплої Софії Іван Сидор написав на Facebook-сторінці, що Епіфаній привітав Володимира Зеленського і побажав мудрості, сили й наснаги у відповідальному служінні українському народу.

Зустріч Зеленського та Епіфанія: дивіться фото

Згодом у прес-службі Володимира Зеленського розповіли деталі зустрічі. Там повідомляють, що Епіфаній та новообраний президент обговорювали "проблеми, які стоять перед українцями, зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі". Окрім того, говорили про боротьбу з корупцією та бідністю.

На завершення зустрічі Предстоятель Православної Церкви України подарував новообраному президенту репринтне видання "Острозької Біблії" – першого повного друкованого тексту Старого і Нового Заповітів слов’янською мовою, надрукованого в Україні наприкінці XVI століття,
– повідомили у прес-службі.

Окрім того, 30 квітня майбутній глава держави зустрівся з почесним патріархом ПЦУ Філаретом. У цій зустрічі також взяв участь настоятель храму Різдва Христового протоієрей Микола Салабай.

Філарет привітав новообраного главу держави з перемогою на виборах і закликав використовувати дану йому владу "для сприяння добру і подолання зла". Зеленський подякував патріарху за зустріч і спілкування. Після цього Філарет вручив новообраному президенту пам'ятний подарунок.


Володимир Зеленський зустрівся із Філаретом/ Джерело: cerkva.info


Філарет закликав Зеленського використовувати владу для боротьби зі злом

ЦВК офіційно оголосила результати другого туру виборів президента України. Президентом України обраний Володимир Зеленський. Він отримав 73,22% голосів, а Петро Порошенко – 24,45%. Відрив між кандидатами – понад 48%.


Підтримка кандидатів по областях: інфографіка

Коли Зеленський офіційно стане президентом?Тепер офіційні результати виборів мають бути опубліковані в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр". Після цього починається відлік до інавгурації. За законом, вона має відбутися не пізніше, ніж за 30 днів після публікації в офіційній пресі. Дату інавгурації за поданням спікера парламенту має призначити Верховна Рада.