Реджеп Ердоган оголосить склад нового уряду після складення присяги в парламенті 2 або 3 червня. Спочатку будуть оголошені остаточні результати виборів Вищою виборчою радою.

Дивіться також Чи віддасть Ердоган владу "без крові": до чого готуватися Україні після виборів у Туреччині

Церемонія інавгурації відбудеться в Анкарі

Також очікується, що депутати складуть присягу на засіданні парламенту у п'ятницю, 2 червня. Президент Ердоган складе присягу в парламенті після складення присяги новим складом парламенту.

Церемонія інавгурації відбудеться в президентському комплексі в Анкарі. У церемонії очікується участь лідерів іноземних країн.

Перші закордонні візити Ердоган здійснить в Азербайджан та до самопроголошеної держави Турецької Республіки Північного Кіпру.

Ердоган переміг на виборах: що відомо

  • Чинний президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган залишиться на чолі країни на ще один президентський термін. Всього Ердоган перебуває при владі в Туреччині близько 20 років.
  • У другому турі виборів президента Туреччини йому вдалося випередити свого конкурента, опозиційного лідера Кемаля Киличдароглу. Ердоган отримав понад 52% голосів, коли його опонент набрав майже 48%.
  • Остаточні результати другого туру президентських виборів у Туреччині Вища виборча комісія оголосить в Офіційному віснику 1 червня.
  • Киличдароглу заявив, що вибори президента 2023 року були "найбільш несправедливими за останні роки".
  • Український лідер Володимир Зеленський вже привітав Ердогана з перемогою на виборах.