Наразі турецький лідер скасував фактично усі заходи на четвер, 27 квітня. Єдина зустріч, яку Ердоган залишив у своєму графіку – з Владіміром Путіним з нагоди завезення російського ядерного палива на АЕС Akkuyu. Спершу очікувалося, що бункерний дід може прилетіти до Туреччини, однак він традиційно злякався й "вєщатиме" по відеозв'язку.

Зверніть увагу Вагнерівці намагались купити зброю в Туреччини: шокуючі деталі злитих "секретних даних" США

Ердогану стало погано у прямому ефірі

Ердогану стало погано у прямому ефірі Ülke TV. Політик відповідав на запитання, які йому ставив ведучий. Аж раптом турецькому лідеру стало погано. Згодом ЗМІ повідомили, що у нього стався інфаркт міокарда.

Водночас в адміністрації президента Туреччини спростували інформацію. Там наголосили, що в Ердогана немає жодних проблем з серцем, а діагностували лише легку застуду.

Згодом стало відомо, що Ердоган також скасовує інтерв'ю, яке мав дати відразу чотирьом ЗМІ. Коли Ердоган повернеться до запланованого графіку, наразі невідомо.

Що про стан Ердогана кажуть у його адміністрації

Віцепрезидент Туреччини Фуат Октай заявив, що зі здоров'ям в Реджепа Ердогана – все гаразд. Турецький лідер, за його словами, підхопив легку застуду. Водночас він перебуває на зв'язку з колегами.

Інформацію про інфаркт у турецького президента не підтвердили.

Варто відзначити, що раніше сам Реджеп Ердоган зауважив, що у нього є проблеми зі шлунком. Турецький лідер вирішив залишатися вдома до кінця дня та відпочивати.

Усі зустрічі Реджепа Ердогана 27 скасовані, крім однієї. Мова йде про зустріч Владіміром Путіним з нагоди завезення російського ядерного палива на АЕС Akkuyu. Бункерний диктатор мав би прилетіти на зустріч особисто, однак все ж, вочевидь, побоявся, тому поспілкується з Ердоганом по відеозв'язку.