Спецпотяги Інтерсіті+ курсуватимуть за маршрутом Перемишль – Київ із зупинкою у Львові, передає пресслужба Укрзалізниці.

Важливо Скільки українців вже евакуювали через коронавірус і з яких країн

Перший потяг матиме номер 716/715. Вирушить із Перемишля о 13:10 25 березня, а прибуде до Києва о 22:17 того ж дня.

Другий поїзд під номером 706/705 відправиться із Перемишля о 15:50 25 березня та прибуде до Києва о 00:46 26 березня.

Бригаду стюардів, яка обслуговуватиме поїзди, буде забезпечено всіма необхідними засобами захисту та дезінфекції.

Придбати квитки на ці потяги можна буде лише через онлайн-систему Укрзалізиці. Вартість другого класу становить 724 гривні, за перший клас доведеться заплатити трохи дорожче – 1032 гривні. Із Києва потяги їхатимуть без пасажирів.

Раніше Укрзалізниця відправила вісім спеціальних поїздів Інтерсіті+ сполученням Перемишль – Київ. Вони забрали громадян України із Польщі та Чехії. Також поїзд "4 столиці" виконав спеціальний рейс для повернення додому українців з Литви, Латвії та Білорусі.

Зверніть увагу Пасажирів потяга з Риги понад 3 години не випускали: що каже українська влада

Що відомо про евакуацію українців через коронавірус

  • Україна 17 березня закрила авіа- та залізничне сполучення з іншими країнами. Тому понад 30 тисяч українців не встигли повернутися на батьківщину. Тепер їх евакуйовують спеціальними рейсами.
  • Станом на вечір 23 березня до України повернулися 73 тисячі 305 українских громадян. Однак, консульства працюють надалі і планують повернути усіх тих, хто потребуватимуть допомоги.
  • Усі, хто повертаються в Україну з-за кордону мусять перебути два тижні в ізоляції. За дотриманням цього правила слідкуватимуть поліцейські.

Як повернутися в Україну з Польщі
Як повернутися в Україну з Польщі / Інфографіка 24 каналу