Про це в ефірі програми "Між іншим" розповів німецький політолог Ігор Ейдман. Він зазначив, що мовиться про ті країни, які мають власний різко негативний досвід комунікації з Кремлем в російському та радянському варіанті.

До теми Після відходу Меркель політика Німеччини може стати більш проросійською, – Преображенський

Які країни не готові домовлятись з Кремлем

"Прибалтійські країни та Польща (не готові домовлятись з Росією – 24 канал) – найбільш послідовні країни", – сказав політолог.

Він зазначив, що мовиться також й про Велику Британію, яка орієнтується більше на Сполучені Штати Америки, ніж на Євросоюз.

"Якщо брати до уваги власне європейські країни, то тут Нідерланди показують (позицію проти домовленостей – 24 канал) принципово, значною мірою через трагедію з Boeing – надто багато громадян цієї країни загинуло від рук путінських бандитів", – сказав Ігор Ейдман.

Інші країни загалом демонструють готовність до компромісу, й Німеччина з Францією – не найгірший приклад, позиція Італії ще більш лояльна до Кремля, сказав політолог. У відповідному питанні він також звернув увагу на такі країни як Греція, Кіпр та Угорщина.

Зверніть увагу ЄС відкинув заклик Меркель і Макрона провести саміт із Путіним, – ЗМІ

Ситуація доволі складна, причини – це категоричне небажання європейців йти на якісь зіткнення, різкі кроки на якісь чи насильницькі дії, спроба домовитися за будь-яку ціну з будь-яким бандитом,
– сказав Ейдман.

Повний випуск програми "Між іншим" на 24 каналі: дивіться відео