Головним завданням адміністрації є збереження активів банку, а також захист інтересів його вкладників та кредиторів. Про це повідомляють у пресрелізі Фонду гарантування вкладів.

Зверніть увагу Чому банк "Аркада" став неплатоспроможним: річ не у коронакризі

Робота тимчасової адміністрації розпочнеться 26 серпня і триватиме до 25 вересня 2020 року (включно).

НБУ був зобов'язаний визнати "Аркаду" банкрутом

Очільник Національного банку України Кирило Шевченко заявив, що минулого року капітал "Аркади" став від'ємним, тому НБУ був зобов'язаний визнати його неплатоспроможним. Неправомірні дії посадових осіб банку розслідуватимуть правоохоронні органи.

Що буде із грошима вкладників

Шевченко наголосив: 90% вкладників отримають свої кошти у повному обсязі. Фонд гарантування виплатить їм 285 мільйонів гривень.

Це понад 5 тисяч осіб, їхні вклади становлять менше, ніж гарантована державою сума в 200 тисяч гривень,
– наголосив Шевченко.

Інші ж вкладники отримають гроші у порядку, визначеному законодавством.

Справа "Аркади" на банківську систему не вплине

За словами глави НБУ, у банківській системі активи "Аркади" становлять менше ніж 1,1%, тому виведення банку з ринку не матиме жодного впливу на роботу системи загалом.

Печерський районний суд раніше наклав арешт на головний офіс "Аркади" (площа понад 14 тисяч квадратних метрів) у центрі Києва та земельну ділянку під ним.

Що відомо про банкрутство банку "Аркада"?

25 серпня НБУ визнав банк "Аркада" неплатоспроможним. Головною причиною банкрутства "Аркади" НБУ назвав втрати активів: будівлі та земельної ділянки на вулиці Ольгинській. 2019 року банк "Аркада" передав свою нерухомість під заставу спорідненій особі. Нещодавно кредитор забрав її за несвоєчасну сплату боргу.