Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про це у своєму твіттері. Він наголосив, що ця реактивна система залпового вогню LRU допоможе нашим військовим стримувати та знешкоджувати ворога.

Читайте також Данілов назвав найкраще і найбільш ефективне вирішення проблеми зі світлом в Україні

Військова допомога від Франції

В Україну прибув 4-й брат з родини "Довгої руки" – LRU з Франції! Українська армія тепер ще потужніша для стримування та знищення ворога. Це видимий результат дружби між президентами Володимиром Зеленським і Еммануелем Макроном,
– написав Резніков.

Також Резніков висловив вдячність міністру збройних сил Себастьєну Лекорню, а також уряду та народу Франції.

Важлива допомога від Словаччини

  • 29 листопада міністр оборони Словаччини Ярослав Надь повідомив, що країна передала Україні 30 бойових машин піхоти БМП-1.
  • Він зазначив, що Україна отримала допомогу на підставі угоди з Німеччиною. Він висловив подяку німецькій колезі Крістіне Ламбрехт.
  • Також Швеція підтримує Україну економічно, політично та у військовому плані. Останній пакет допомоги допоможе пережити зиму та захиститися від ракетних ударів Росії.
  • Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем зазначив, що останній пакет допомоги – найбільший за всю історію. Він дає військову та гуманітарну допомогу на зиму. Це системи ППО. І це не останній внесок. Швеція також підтримає Grain from Ukraine.
  • Україна може вперше отримати від країн НАТО винищувачі. У НАТО розглядають передачу Україні радянських літаків класу МіГ-29 та більш сучасних винищувачів F-16.

Дізнайтесь більше – у США відповіли, коли зможуть надати Україні свої винищувачі: дивіться відео