"Допомога Схід" – спільний проект командування ООС та волонтерів, які вже не вперше допомагають прифронтовому сходу.

Читайте також: Доба на Донбасі: один окупант загинув, ще троє – поранені

Сьогодні у Краматорську розвантажили цілу фуру найнеобхіднішого для військових і цивільних лікарень Донеччини та Луганщини. Зокрема, апарати для масажу, медодяг, матраси, ліжка, засоби гігієни, рентгенапарат та ортези. Усе оглядав особисто командувач ООС Сергій Наєв.

Гуманітарна допомога військовим
Гуманітарна допомога військовим

"Замість звичайного гіпсу – сучасний, з відповідними липучками. Вдягається на ушкоджену ділянку, з ним можна рухатись вільно і відповідно контролювати натяжіння, щоб хворому було комфортно перебувати в гіпсі", – відповів командувач ООС.

Відеокоментар командувача ООС Сергія Наєва:

Перелік гуманітарної допомоги, яку надали французькі благодійники: ортези – ортопедичні пристрої, які використовуються для у травматології для відновлення порушеної функції суглобів, кісток та хребта, ліжка медикалізовані, матраси, медичні меблі та одяг, апарати для массажу, засоби гігієни для хворих та інше.

Що таке гуманітарна ініціатива "Допомога Схід"? Це багатопрофільна та різнопланова програма цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей. Один з пріоритетних напрямків роботи – це надання гуманітарної допомоги медичним закладам та мирному населенню Донецької і Луганської областей, у першу чергу соціально незахищеним людям, хворим, інвалідам, дітям.