Скандал бере початок ще з грудня 2021 року. Тоді жінки заявили на ютубі, що дружина президента Франції насправді народилася чоловіком, на ім'я Жан-Мішель Троньє (це справжнє ім'я брата Бріжит Макрон).

Дивіться також Дуда пояснив, що відрізняє його від Макрона в поглядах щодо Росії

Одна з жінок, які поширювали чутки, видала себе за незалежного журналіста, а інша – за ясновидицю. Вони також стверджували, що першого чоловіка Бріжит Макрон ніколи не існувало, і що вона не виношувала трьох власних дітей.

Після таких заяв в інтернеті з'явилися тисячі згадок про це, а саму теорію активно поширювали користувачі соцмереж. Її підхопили акаунти, які виступали проти президента Франції, а також ультраправі й антивакцинаторські групи.

Яке покарання отримали жінки

Суд у Лізьє оштрафував обох жінок на 2 тисячі євро кожну після того, як Бріжит Макрон та її брат Жан-Мішель Троньє вирішили подати на них до суду за наклеп.

Додамо, що раніше президент Бразилії Жаїр Болсонару грубо образив 69-річну першу леді Франції Бріджит Макрон. Це неабияк розлютило Еммануеля Макрона. Він заявив, що Бразилія заслуговує лідера, який займався б справами, а не виявляв неповагу до його дружини.

Варто зазначити, що модні журнали Франції нарекли Бріджит Макрон "іконою стилю". Під час кожного виходу, навіть буденного, вона демонструє розкішний смак у виборі одягу. Жінка віддає перевагу одягу від двох найбільших французьких модних будинків – Dior і Louis Vuitton.