Про це польський президент розповів в інтерв'ю. За його словами, тоді він мав з Макроном дуже успішну дискусію.

Цікаво Відповідь буде швидка та рішуча, – Дуда описав ризики нападу Росії на Польщу

Дуда розповів про сприйняття Росії

За словами президента Польщі, якщо його та Макрона погляди на Росію відрізняються, то це, ймовірно, внаслідок того, що досвід кожного є абсолютно різним.

Коли Еммануель Макрон говорить про Путіна, він, можливо, думає, що з ним можна домовитися, а я вважаю, що домовитися з Путіним неможливо. Я думаю, що єдине, що можна зробити, щоб зупинити Росію – це підтримати Україну,
– наголосив Дуда.

Він додав, що уряд Польщі зробив все, щоб вступити до НАТО, саме для того, щоб отримати гарантії статті 5.

"Справа не лише в словах. Сьогодні, з посиленням присутності НАТО на східному фланзі, майже 10 000 американських військовослужбовців перебувають на нашій землі. Польща розширює свої оборонні можливості. Ми закуповуємо зброю", – зауважив президент Польщі.

За його словами, у 2023 році країна витрачатиме на оборону понад 4% ВВП. Це вдвічі більше, ніж очікується від союзників по НАТО.

"Сьогодні ми будуємо колективну безпеку, один за всіх, всі за одного", – підсумував Дуда.

Актуально Піде чи не піде: у НАТО відповіли щодо продовження головування Столтенберга

Зеленський вважає, що думка Макрона щодо Путіна змінилася

Ще нещодавно французький президент заявляв, що кремлівському диктатору слід "зберегти обличчя". Проте, на думку Зеленського, Макрон вже змінився. І цього разу – по-справжньому.

Зрештою, саме він відкрив двері для постачання танків. Він також підтримав заявку України на вступ до ЄС. Я думаю, що це був справжній сигнал,
– пояснив Зеленський.

За його словами, Україна мала багато розмов із Францією, Німеччиною та іншими країнами.

"Я думаю, що сьогодні є справжня довіра. Я знаю, що між Німеччиною і Росією існують тісні історичні зв'язки, а між Францією і Росією – дуже тісні", – підсумував глава держави.