Заслужений артист України загинув у бою на Донеччині. 17 вересня попрощатися з ним прийшли рідні та побратими.

До теми На фронті загинув соліст балету Національної опери України Олександр Шаповал

Що відомо Олександра Шаповала

Він був солістом балету Національної опери України імені Шевченка та викладав дуетно-класичні танці у Київському державному фаховому хореографічному коледжі.

Після початку повномасштабного вторгнення пішов на війну добровольцем. Він був гранатометником та загинув 12 вересня у бою під Майорськом.

Як відбулось прощання з воїном

На прощання з бійцем прийшли багато людей. Здебільшого – військові. На фото можна побачити, скільки квітів принесли загиблому Олександру Шаповалу.

В останню путь воїна проводжали у фоє театру Національної опери України імені Т. Г. Шевченка. Поховали героя на Північному кладовищі. Від театру організовували автобуси.

Раніше на гибель артиста відреагувала прима-балерина Катерина Кухар та міністр культури Олександр Ткаченко. Він був видатним артистом та хоробрим бійцем. Вічна пам'ять герою.

Він був видатним артистом, кожна наша партія була наповнена таким життям. Тому, що він один з небагатьох, хто жив сценою. А тепер його танець став вічним. Боляче. Важко. Вічна і світла пам'ять, Саша. Назавжди у серці, пам'яті, душі,
– писала після гибелі Шаповала Катерина Кухар.

Прощання з Олександром Шаповаловим: фото оперативний ЗСУ

Нещодавно у Чорткові попрощались з Василем Мармусом – сином дисидента і політв'язня Володимира Мармуса. Він поліг у боях за визволення Харківщини.

У Василя залишились мама, батько, дружина та донечка. Всі, хто його знав, твердять, що позитивнішої та кращої людини за нього не знають. Він завжди з азартом брався за нові справи та все доводив до кінця. Коли почалась війна, не зміг залишатись осторонь та пішов служити добровольцем у складі 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.

До теми – внаслідок обстрілу Чугуєва померла 11-річна дівчинка: дивіться відео