Начебто затримали кількох розвідників. Переконують, буцімто двоє збирали інформацію про стратегічний об'єкт, а третій нібито готував теракт.

Читайте також Убивав поранених українських воїнів: спійманого бойовика засудили до 6 років

У ФСБ стверджують, мовляв, затримали агентів Служби безпеки України – Коваля Зіновія Зіновійович та його сина Коваля Ігоря. Пишуть, буцімто вони прибули в Росії для збору інформації та здійснення фото- та відеозйомки стратегічно важливих підприємств життєзабезпечення.

У ФСБ запевняють нібито українці зізнались

Росіяни переконують, що затримані зізналися у тому, що були завербовані співробітником управління СБУ у Тернопільській області. Мовляв, він доручив їм збирати інформацію за 10 тисяч доларів. Російські ЗМІ показали начебто відео їх зізнань. У ньому чоловіки розповідають нібито про вербування, зв'язок з українськими спецслужбами та те, як потрапили у Росію.

Крім того, у ФСБ доводять начебто в авто затриманих знайшли короткоствольну та автоматичну зброю, а також засоби індивідуального захисту.

Третьому затриманому приписують підготовку теракту

Також ФСБ переконує, що нібито затримала агента військової розвідки України, який готував у Росії теракт.

Схожі заяви Росії

  • У серпні 2021 року ФСБ заявила, що затримала громадянина України в місті Тула. Його нібито спіймали "на гарячому" під час збору засекреченої інформації.
  • У березні 2021 ФСБ заявила про затримання в Геленджику і Ярославлі 14 учасників "української радикальної спільноти". Говорили навіть, що в них вилучили нацистські матеріали, зброю та інструкції з виготовлення вибухівок.
  • Також ФСБ нібито "затримувала" українських "радикалів" і в лютому. Їх звинувачували у "пропаганді ідеології неонацизму і масових вбивств".