Про це заявив глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

"Необхідно повідомити нашим громадянам про те, що 18-й спеціальний центр ФСБ РФ працює як спеціальний заклад, де цілодобово майже півтори тисячі співробітників у соціальних мережах через роботизовані системи розсилають електронні та смс-повідомлення панічного характеру", - заявив глава СБУ.

Перш за все, у них мета - спровокувати паніку, її підтримувати і, передаючи брехливу неперевірену інформацію, і використовувати паніку, як зброю для дестабілізації ситуації,
- зазначив Наливайченко.

Він поінформував, що зараз “цинічно і підло використовується соціальна мережа Facebook”. “Але, на жаль, адміністрація Facebook, яким користуються наші громадяни, зараз знаходиться в Москві", - додав він.

Читайте також: Нацрада передала СБУ список російських журналістів, яким треба заборонити в'їзд в Україну

Крім того, глава СБУ поінформував, що українська сторона завершила переговори з інтернет-корпорацією Google Inc, яка вже вживає заходів для протидії таким явищам, зокрема, на відеосервісі YouTube та інших медіасховищах.

Нагадаємо, Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив, що сили АТО затримали громадян РФ, які, співпрацюючи з терористами, поширювали панічну і неправдиву інформацію серед українського населення.