Про це Ганна Маляр зазначила у своєму телеграм-каналі. До слова, раніше 24 Канал розповідав про кремлівський наратив, буцімто війська НАТО воюють в Україні у межах нової мобілізаційної кампанії.

Читайте також ЗСУ змогли сьогодні зробити дещо на півночі Бахмута, – Маляр анонсувала гарні новини

Російські пропагандисти намагаються дискредитувати українську армію

Ганна Маляр розвінчала популярні міфи, які поширює кремлівська пропаганда, аби дискредитувати ЗСУ та військове командування. Зокрема у мережі "гуляє" фейк про те, що через застосунок "Дія" видають чи будуть видавати повістки.

Також постійно шириться інформація, що нібито через "Дію" будуть видавати повістки. Наразі повістки через "Дію" не видають,
– написала Маляр у своєму телеграм-каналі.

Щобільше, заступниця міністра оборони додала, що наразі це питання навіть не опрацьовується. Це означає, що будь-які вкиди щодо цього питання можна вважати дезінформаційними.

Зверніть увагу Кумедний пес увірвався в ефір до Ганни Маляр: неймовірне відео

Який ще фейк спростувала Маляр

  • Російські загарбники поширюють неправдиву інформацію про те, що українських мобілізованих без підготовки відправляють на передову в Бахмут. Однак, Міністерство оборони України спростувало цей поширений міф.
  • За словами заступниці міністра Ганни Маляр, мобілізованих спершу направляють до навчальних центрів. Підготовка рядового й сержантського складу справді відбувається за скороченими термінами, але якість навчання при цьому не страждає.
  • До того ж мобілізованих направляють на різні напрямки, а не лише на Схід. Наприклад, тилові військові частини, такі як навчальні заклади, бази, склади, арсенали, ремонтні частини, частини зв'язку і кібероборони також потребують спеціалістів.
  • Чи на посади, пов'язані з охороною й обороною аеродромів, шпиталів та автобаз. У таких місцях необхідно концентрувати частину захисників, які будуть цілодобово охороняти та обороняти їх.