Гауляйтер Запоріжжя Євгєній Балицький прийшов на ефір до пропагандистів, де наговорив, що ситуація в регіоні нібито під контролем, пише 24 канал. Він сказав, що "жодної паніки немає".

До речі ЗСУ пошкодили важливий для ворога міст на Запоріжжі, у Мелітополі зникло російське ТБ, – Генштаб

Балицький повторив заяви Стрємоусова

Цікаво, що саме ці слова перед тим, як ЗСУ звільнили Херсон, говорив Кіріл Стрємоусов – колишній гауляйтер Херсонщини, який буцімто загинув в аварії. Смерть наздогнала Стрємоусова якраз перед тим, як ЗСУ зайшли в Херсон.

Балицький заявив, що "ніхто Мелітополь, Токмак, Василівку, Енергодар та інші міста Запоріжжя не здасть". Іронічно, що те саме про Херсон говорив і Стрємоусов. Втім, окупанти під натиском ЗСУ тікали з Херсона, як щурі з Титаніка.

Заяви Стрємоусова стали невідвортною точкою не тільки до звільнення окупованих територій Херсонщини, але й загибелі зрадника. Зважаючи на те, що Балицький, мов під копірку, повторив слова Стрємоусова, йому варто вже подумати про "жест доброї волі" із Запоріжжя.

Що відомо про загибель Стрємоусова

  • 9 листопада пропагандистські медіа повідомили, що Стрємоусов потрапив у ДТП і нібито "загинув". Водій Стрємоусова буцімто не впорався з керуванням, намагаючись уникнути зіткнення.
  • Перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський заявив, що інформація про загибель Стрємоусова не підтверджена. Натомість радник глави ОП Олексій Арестович пов'язує смерть зрадника з роботою російських спецслужб.
  • У російських ЗМІ з'явилися кадри із місця аварії, в якій міг "загинути" Стрємоусов. 11 листопада Стрємоусова буцімто поховали в окупованому Криму. Його ховали у відкритій труні, проте з мантією, яка прикривала обличчя.
  • Саме в день, коли відбувся ймовірний похорон Стрємоусова, ЗСУ офіційно звільнили Херсон.

Варто переглянути – кадри з місця ДТП, де нібито "загинув" Стрємоусов: дивіться відео