ДТП за участі Стремоусова: росЗМІ показали перші кадри

У Кремлі його називали "заступником голови адміністрації Херсонської області", тобто він так званий заступник гауляйтера Сальдо. Надвечір 9 листопада у росЗМІ з'явилися перші кадри із місця аварії, в якій міг "загинути" Стремоусов.

Читайте також Росія виводить війська, у населених пунктах з'являються прапори: що відбувається біля Херсона

Як пишуть у росЗМІ, винуватцем ДТП, в якому "загинув" Стремоусов, ймовірно, став водій вантажівки, яка здійснила небезпечний маневр.

За словами одного із джерел, водій Стремоусова не впорався з керуванням, намагаючись уникнути зіткнення.

Водночас журналіст і блогер Денис Казанський заявив, що у Стремоусова був броньований автомобіль. Але навіть він не витримав зіткнення, броньовану кабіну зірвало з шасі.

Цікаво, що на опублікованих кадрах ніде не видно вантажівки, лише автівка колаборанта Стремоусова. Звісно, можна припустити, що до цього часу вантажівку вже забрали на евакуаторі, але навряд з місця аварії забрали б тільки її, логічно було б зробити це й з легковим авто. Тож це дійсно схоже на інсценування.

Кадри з місця загибелі Кирила СтремоусоваКадри з місця, де міг "загинути" Кирило Стремоусов / Фото росЗМІ

Нові кадри з місця ДТП, в якому "загинув" Кирило Стремоусов: відео

"Загибель" Стремоусова: що відомо

  • Російські ЗМІ 9 листопада заявили про "загибель" колаборанта Кирила Стремоусова.
  • Згодом це підтвердив головний гауляйтер Херсонщини Владімір Сальдо, однак відео він записав за 2 години до перших повідомлень про смерть. За даними EXIF, свій ролик Сальдо записав о 14:01. Однак перші новини про смерть Стремоусова з'явилися лише о 16:01.
  • Тому загибель колаборанта, цілком ймовірно, може бути інсценуванням. Іншим поясненням є те, що Сальдо дізнався про ДТП раніше, а прокремлівським ЗМІ дозволили публікувати такі новини вже після уточнення інформації.
  • Крім того, перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський заявив, що інформація, яку розповсюджують окупанти та російські ЗМІ про "загибель" Стремоусова, може бути інсценуванням.

Варто подивитися – російські ЗМІ повідомили про "загибель" Стремоусова: відео