Розпач переможених

Ми думали, що це якась геополітична гра, а насправді кремлівські "стратеги" поводяться, як дитина, яка погрожує назло мамі відморозити вуха.

Рекомендуємо кремль задумав розширити лінію фронту з Україною: де виникне точка нестабільності

Навіть німецькі урядовці все зрозуміли, демонструють витримку і готуються проходити зимовий сезон без російського газу. Що сталося, звідки в них така сміливість? Все дуже просто – вони нарешті усвідомили, що російський газовий шантаж – ознака розпачу. кремль приховує програш в сфері економіки.

Недарма макроекономічна інформація там тепер суворо засекречена. Заборонено публікувати інформацію про експортні та імпортні операції, немає даних про притік та відтік капіталу, немає даних про інвестиції, жодної інформації про реальну кількість видобутку нафти та газу.

Автомобільна індустрія близька до колапсу – виробництво позашляховика "Ніва" без подушок безпеки не перекриє падіння виробництва, на якому було зайнято ще 3,5 мільйонів росіян.

Загалом на кінець квітня російське міністерство праці оприлюднило інформацію про 9 (!) мільйонів людей, які "змінили умови роботи". За радянськими формулюваннями ховається або втрата роботи, або перехід на кількаденний тиждень.

Варто прочитати Поляки яскраво зруйнували головний міф про росіян

Цифри переконують найкраще

Уявляєте, з якими ризиками доводиться мати справу російській владі? Їх найближчий союзник – Китай – вже все зрозумів. Не варто звертати увагу на політичну риторику, зверніть увагу на інвестиції Піднебесної. Вони повністю згорнули інвестиції в росію в межах мегапроєкту "Один пояс – один шлях".

От і Німеччина все зрозуміла. Саме ці цифри, а не різка поява характеру, дозволяють німецькому уряду так сміливо заявляти про те, що вони "перезимують і без росії". Їх політика Wandel durch Handel ("Зміни через торгівлю") закінчилась з банальної причини. З росіянами вже без сенсу торгувати, там навіть "Біг Мак" не продаси.

Вже навіть Кісінджер не захищає росіян, тільки один Орбан. Все ще сподівається на "Дружбу". Хоча, що таке справжня "Дружба" знають тільки українці.

До теми – ЄС знайшов заміну російському газу: дивіться відео