Зробив це очільник держави за порадою Сполучених Штатів. Мовляв, американський президент Джо Байден особисто порадив це українській владі.

Читайте також Творців російського фільму про Крим визнали загрозою нацбезпеці України

Скабєєва заявила про "колони українських гомосексуалістів, що рухаються на Донбас"

Скабєєва в ефірі прокремлівського телеканалу "Россия 1" вкотре оскандалилася висловлюваннями про Україну. За її словами, США дали пораду щодо деокупації Сходу – провести ЛГБТ-парад на Донбасі.

Гей-паради вриваються на Схід України. І це не жарти. Американці порадили Зеленському провести гей-парад на Донбасі. Особисто Байден порадив провести на Донбасі гомосексуальну ходу,
– розповіла російська пропагандистка.

Вона додала, що без Агентства США з міжнародного розвитку така гей-атака на Донбасі була б неможливою. Скабєєва підкреслила, американці дали зелене світло, і тепер на Донбас направляються колони українських гомосексуалістів.

"Незрозумілим залишається один момент – яким місцем вперед підуть всі ці ЛГБТ-активісти. Скоро побачимо", – зазначила вона.

Фрагмент з пропагандистської програми опублікували представники громадської організації KyivPride. "Приберіть дітей і чутливих людей від екранів!", – жартома вказано в описі до відео.

На прокремлівському каналі "Россия 1" також показали кадри з відео, яке KyivPride опублікувало проти гомофобії, біфобії та трансфобії. Пропагандисти для нібито доказів своїх слів використали твіт української організації, де повідомляється про запуск проєкту KyivPride: going east, спрямований на мобілізацію ЛГБТ+ спільноти на Донбасі.