Пряма трансляція на
Останні випуски

Гідний поваги: тренер з Херсона готує дітей з особливими потребами до змагань

У Херсоні тренер з карате займається з дітьми із вадами інтелектуального розвитку і готує їх до змагань. Результати, які досягає малеча з особливими потребами, просто вражають.

Розтяжці п’ятирічного Артема позаздрять навіть дорослі. В такому юному віці хлопчик добре знає, що таке спортивна лапа. А ще може віджатися 30 разів від підлоги. Артем займається кіокушинкай карате вже два роки. Він став першим у групі з бойових мистецтв для дітей з особливими потребами.

Читайте також: Дівчина із синдромом Дауна вперше змагатиметься за титул "Міс США"

Дмитро Білобров – чемпіон України з кіокушинкай карате, який встигає і перемагати на змаганнях, і тренувати. Два роки тому він відкрив єдину в Україні групу для дітей з особливими потребами

Я можу з ними спілкуватися суворо. Можу якось сказати, щоб вони, коли бавляться – заспокоїлися. Просто з ними треба працювати так, ніби ви працюєте зі звичайними дітьми, щоб вони розуміли, що вони такі ж діти, як і інші, які ходять до мене в зал, – прокоментував тренер.

У групі 10 дітей з непростими діагнозами – синдром Дауна, аутизм, гіперактивність.

Дмитро тренує дітей без спарингів. Щоб не провокувати агресію. Натомість більше уваги приділяє розвитку реакції. У спортзалі завжди присутні батьки.

Про те, як проходять тренування – дивіться у сюжеті.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі