У ранковому зверненні до українців речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук розповів про наступну тезу, якою буде маніпулювати Росія. На його думку, будуть звучати заяви, що нібито Захід втомився від України. На цьому тлі біля кордонів України розгортаються доволі цікаві події у так званому Придністров'ї.

Читайте також: Ще одна брєдова ідея, – Братчук відповів на план Росії відкрити "другий фронт" з боку Молдови

У Придністров'ї так званий президент Вадим Красносільський відправив у відставку уряд на чолі з прем'єром Олександром Мартиновим. Сергій Братчук пояснив з чим це пов'язано.

За його словами, ця ситуація відбулась, тому що у Придністров'ї не відбулась так звана мобілізація, на якій так наполягали російські окупаційні війська. Місцеві мешканця не хочуть йти воювати проти України.

Тому сьогодні гауляйтер московії у Придністров'ї Красносільський, щоб хоч якимсь чином задовольнити своїх кураторів, призначив нового відповідального за створення джерела напруги для України. Подивимось, спостерігаємо за цією ситуацією. Вона повністю з нашого боку під контролем,
– зазначив Братчук.

Нагадаємо, що 25 травня влада невизнаного "Придністров'я" знизила рівень терористичної загрози з "червоного" на "жовтий".

"Зрозумівши, що нагнітання паніки та імітація терористичної активності з боку України не дає бажаного результату, у Придністров'ї скасовано червоний рівень терористичної загрози, встановлено жовтий", – зауважили в ОК "Південь".

Водночас угрупування російських військ, який там дислокується, продовжує нести чергування у посиленій бойовій готовності.

Що відбувається у Придністров'ї: останні новини

  • Національна розвідка США припускає, що Путін може оголосити воєнний стан та розв'язати війну на окупованій території Молдови – у Придністров'ї. На думку експертів, це – чергова спроба Путіна залякати Європу та продемонструвати хоч якусь силу.
  • Росіяни у невизнаному Придністров'ї отримали завдання від керівництва у Москві – відновити аеродром та техніку у Тирасполі. Щоправда, російські війська за роки перебування у Придністров'ї пропили усі залишки військової техніки та апаратури. Натомість розслідування показало, що згідно з документами, усі необхідні запчастини та техніка нікуди не дівалися та лежать собі на своєму місці. Кремль дещо переоцінює свої сили у невизнаній частині Молдови.
  • Російські війська зажди прагнуть висадити свій десант в Одесі. Також ЗМІ США зараз почали говорити, що ніби Путін готується відкрити другий фронт з Придністров'я, щоб створити додаткову небезпеку на Одещині. Братчук впевнений, що це чергова брєдова ідея Москви, та переконаний, що це виключно вкиди ІПСО Росії.

Вас це може зацікавити – російські командири брешуть Москві про "перемоги" в Україні: дивіться відео