Про це стало відомо на брифінгу підприємств, присвяченому початку виробництва ВОГ-17В.

Читайте детальніше Вперше в історії: Україна розгортає серійне виробництво боєприпасів ВОГ-17В

Жуков знову працює з Укроборонпромом

На шосткинському заводі "Імпульс", що входить до складу "Укроборонпрому", розгорнуть перше в історії незалежної України серійне виробництво боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів.

Розробкою цього боєприпасу займеться СКБ "Вектор-В", керівником якого є Віталій Жуков.

"Справа Гладковського": що відомо

  • У лютому – березні 2019 року програма журналістських розслідувань "Наші гроші" розповіла про те, що деякі працівники СБУ, військової прокуратури, ДФС і НАБУ допомагали засновнику ТОВ "Оптимумспецдеталь" Андрію Рогозі закривати справи та розв'язувати проблемні питання.
  • Головних фігурантів журналісти називали "хлопчиками": це власник ТОВ "Оптимумспецдеталь" Андрій Рогоза, його партнер Віталій Жуков та син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор. Після публікації розгорівся гучний скандал.
  • Тоді Жуков був співробітником "Укроборонпрому". Його підозрювали у пропозиції та наданні хабаря у розмірі 950 тисяч гривень. Гроші нібито отримала людина, яка погодилася вплинути на ухвалення рішення кимось іншим, уповноваженим на виконання функцій держави.
  • Вищий антикорупційний суд 26 березня 2021 року звільнив Жукова від відповідальності у зв'язку із закінченням термінів давності.