Офіцери Департаменту харчових продуктів і гігієни навколишнього середовища провели відповідні перевірки. Співробітники департаменту взяли зразки м'яса для експертизи.

Варте уваги Є різні Путіни, цей злякався, – політолог про зміну риторики диктатора

Магазин працював без ліцензії

Як відомо, магазин розташований в одному з комерційних районів Яу Ма Тей. Департамент заявив, що під час обшуків магазину не виявили ліцензії на продаж, а відтак, крамниця працювала незаконно.

Якщо це буде доведено, буде порушено кримінальну справу,
– йдеться в заяві AFCD.

У США збили китайський аеростат: що відомо

  • США збили над своєю територією китайську розвідувальну кулю. Президент Джо Байден розповів, що військові вичікували момент, аби її збити. Кулю "приземлили" біля узбережжя Південної Кароліни за допомогою винищувача F-22, який випустив ракету Aim-9X Sidewinder. Так званий шпигун вибухнув, а вміст кулі впав.
  • Виявлення кулі спровокувало напруження між Вашингтоном та Пекіном, зокрема держсекретар Ентоні Блінкен переніс на невизначений термін свій візит до Китаю.
  • При цьому Пекін висловив обурення діями Вашингтона. У МЗС Китаю запевнили, мовляв, дирижабль призначений для цивільного використання. Кажуть, нібито американців попереджали про його використання, однак на територію США куля потрапила через "форс-мажор".
  • Водночас китайські офіційні особи відхилили спроби міністра оборони США Ллойда Остіна поговорити щодо інциденту. Пекін, вочевидь, ніяк не бажає комунікувати з Вашингтоном щодо цього питання.