Після останнього масованого ракетного обстрілу нашим енергетикам вдалось відновити більшість генеруючих потужностей та вчергове засвідчити те, що Україна вистоїться навіть після атаки десятками ракет. В ефірі національного телемарафону речник командування Повітряних Сил Юрій Ігнат не сказав точно, коли буде наступна атака, але закликав українців бути до неї готовими.

Читайте також Жодних закликів до евакуації жителів Одещини влада не робила: ситуацію вивчає СБУ

Авіація розосереджена, але не слід розслаблятися

За словами Ігната, потрібно дуже обережно ставитися до інформації щодо наступного ракетного удару, аби не сіяти паніку. Однак, у будь-якому разі, до чогось подібного краще бути готовим зажди. Хоча й ворог порозкидав свої бомбардувальники, однак він все одно готується до обстрілу.

Так, ми бачимо, що розосереджена російська авіація, зокрема дальня. Це Ту-95, Ту-160, Ту-22М. Сталось це через "бавовну", яка відбулась на російських аеродромах. Вони по інших аеродромах розосередили літаки, але загалом ракети ще є,
– сказав речник ЗСУ.

Окрім того, варто зауважити, що на питання про "ознаки потенційної ракетної атаки" спікер Повітряних Сил не відповів. Натомість він лаконічно зазначив, що нічого не може сказати з цього приводу.

Про яку "бавовну" говорив речник