Чи будуть відключення світла у різних містах та регіонах України – читайте у тексті 24 Каналу.

Читайте також Відключення світла в Україні сьогодні: графіки та перелік міст

12 лютого ліміти споживання не доводились. Однак у разі збільшення споживання можуть бути застосовані аварійні відключення. Зокрема, це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та Києва.

12 лютого Рівне та Рівненська область будуть без обмежень електропостачання. Ліміти потужності не застосовуватимуться.

12 лютого графіки погодинних відключень світла на Волині не діятимуть. Укренерго поки не встановило для області добовий ліміт споживання електроенергії.

12 лютого на Івано-Франківщині світло не вимикатимуть. Укренерго надало області безліміт протягом усієї доби.

Цьому посприяло відновлення роботи двох блоків на одній АЕС, що дозволило зменшити дефіцит електрогенерації.

12 лютого Укренерго не надало обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє не відключати сьогодні світло у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях.

В Укренерго зазначили, що в Одеській області 12 лютого можуть застосувати аварійні відключення світла, якщо споживання електроенергії в регіоні зросте.

12 лютого погодинних відключень по Запорізькій області не заплановано. "Запоріжжяобленерго" просять максимально відповідально поставитися до користування енергоємними електроприладами.

12 лютого увесь день Буковина проведе зі світлом. Для області не буде обмежень споживання електроенергії.

12 лютого на Закарпатті не плануються стабілізаційні відключення електроенергії. До того у понеділок, 13 лютого, теж буде день без обмежень – у регіоні проводитимуть заміри споживання.

На 12 лютого Укренерго не довело ліміти потужності для Полтавської області. У зв’язку з цим не заплановано застосовувати графік погодинних відключень.

Укренерго не задіяло обмеження електропостачання для Вінницької області 12 лютого. Також 13 лютого для регіону не будуть застосовувати ліміти споживання електроенергії. Це потрібно для вимірювання максимального споживання світла.

12 лютого на Тернопільщині не будуть застосовуватись обмеження електроенергії. Тобто протягом доби не буде вимкнень світла.

На Хмельниччині енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію з розподілом електричної енергії. Тож сьогодні здебільшого відключень не буде. Однак у період з 17:00 до 22:00 можуть бути відключення у деяких громадах північної частини області. Це пов’язано із мережевими обмеженнями, які ще зберігаються після масованої атаки.

12 лютого відключення електроенергії за графіками по місту Суми та області не планується, зазначили в "Сумиобленерго".

На 12 лютого обмежень споживання електроенергії не встановлено, повідомляє "Миколаївобленерго".

На Львівщині не очікується вимкнень електроенергії. У разі зміни ситуації мешканців повідомлять додатково.