У Греції уряд вранці 14 лютого провів нараду щодо безпекової ситуації в Україні. Там ухвалили рішення закликати громадян покинути територію нашої держави.

Зауважте МЗС Росії каже про "можливість провокацій в Україні": що рекомендують громадянам

Рішення грецького уряду

Згідно з рішенням грецького уряду, громадянам рекомендують повернутися на батьківщину негайно. В іншому випадку радять сконтактувати з консульством та надати свої дані.

Міністерство закордонних справ категорично не рекомендує їздити територією України і водночас рекомендує громадянам Греції, які перебувають у країні, негайно покинути країну. Громадянам Греції, які ще не виїхали, також рекомендується негайно повідомляти свої контактні дані в посольство Греції в Києві,
– заявили в МЗС.

Водночас уряд ухвалив рішення скоротити штаб консульства у Києві та посилити в Маріуполі.

Посольства переїжджають до Львова

На тлі загрози російської агресії низка країн світу закликали своїх громадян утриматися від поїздок до нашої держави, а тих хто тут – негайно покинути її. З повним переліком країн, які уже звернулися з такими закликами до своїх співгромадян ви можете ознайомитися тут.

Крім того, кілька країн вирішили перевезти свої дипломатичні установи до Львова. Австралія, Канада та США переводять сюди свої посольства з української столиці, при цьому зменшуючи кількість представників в Україні. Німеччина переселяє до Львова консулів з Дніпра, а Нідерланди створюють у Львові спеціальний центр допомоги своїм громадянам. Також про готовність перевезти своїх дипломатів заявив Ізраїль.

ЄС не планує закривати своє представництво в Україні: дивіться відео