Про це повідомляє Delfi.lv.

Читайте також: Шпигунський скандал в Нідерландах: у Москві підготували різку відповідь

За інформацією Бюро захисту Конституції Латвії, атаки були спрямовані проти державних органів, в тому числі, в оборонному секторі.

Також російських атак зазнавали приватні підприємства, і медіа. Хакери намагалися проникнути в інформаційні системи, щоб потім безперешкодно завантажувати дані – в першу чергу листування і документи.

Наймасштабніша кібератака на держоргани Латвії відбулася в кінці 2016 року, коли вірус був замаскований під різдвяне привітання. У Бюро відзначили, що спроб втрутитися у латвійські вибори іноземні спецслужби не робили.

Нагадаємо, 4 жовтня влада Нідерландів оголосила про висилку в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ).
Згодом, Мін'юст США висунув звинувачення сімом росіянам у спробі втручання у роботу мереж великих міжнародних організацій, таких як Антидопінгове агентство, Організація заборони хімічної зброї, Міжнародна асоціація легкої атлетики, FIFA та інші.
Слідом за США та Нідерландами зовнішню розвідку Міністерства оборони Російської Федерації у кібератаках звинуватила Німеччина та Канада. Також на дії Росії відреагувала й Чехія.