Таку заяву зробив глава грузинського уряду Іраклій Гарібашвілі. Він пояснив, що "завжди і скрізь" діятиме відповідно до інтересів свого народу й країни.

Читайте також Грузинська влада в заручниках Путіна, – Барамідзе

Гарібашвілі каже, що антиросійських санкцій не буде

Прем'єр-міністр наголосив, що ніхто не змусить його змінити таке рішення. "Те, що прийнятно для національних інтересів Грузії та грузинів, тільки таку політику я проводитиму. З боку Грузії економічних санкцій не буде", – заявив чиновник, спілкуючись з журналістами.

Прем'єр не схвалює участь добровольців з Грузії у війні

До слова, Гарібашвілі не схвалює участь добровольців у бойових діях в Україні. Він закликав громадян висловлювати солідарність з українцями "у будь-якій іншій формі". Також політик розповів, що Грузія відправила нашій державі до 400 тонн гуманітарної допомоги.

Очільник грузинського уряду підкреслив, що його країні потрібен мир, стабільність та розвиток, а війна – не потрібна нікому. "І для запобігання війні будь-який лідер країни, патріот, повинен робити все можливе", – додав він.

Цікаво, що раніше грузинська президентка Саломе Зурабішвілі несподівано заявила, що Грузія долучилася до міжнародних санкцій проти Москви. Офіційних документів не було.

Грузія не запроваджуватиме антиросійських санкцій: дивіться відео