Референдум в умовах окупації не буде мати юридичної сили

Зокрема, про це заявив міністр закордонних справ Грузії Давід Залкіані, який вважає, що результати потенційного референдуму будуть юридично нікчемними.

Увага Росія не відводить свої війська, тиск на Київ та інші міста триває, – Столтенберг

Дипломат пояснив неможливість проведення референдуму присутністю у регіоні російських військ і тисяч біженців, які змушені були втекти з Південної Осетії.

За умов, коли ця територія Грузії окупована, говорити про будь-які референдуми неприйнятно. Хоч Грузію і намагаються втягнути в провокації, та наш уряд цього не допустить,
– зазначив Залкіані.

У Грузії подібні заяви вважають провокацією

Також наголосивши, що анонсована урядом мирна політика є послідовною і застосовувати силу для відновлення територіальної цілісності уряд не буде.

Що цьому передувало

В окупованій Південній Осетії заявили про бажання провести "остаточне приєднання до Росії". У державі-агресорці неабияк зраділи таким заявам.

Зауважимо, ще у 2008 році Росія окупувала території Грузії – Абхазію і Південну Осетію. У країні не полишають надію на те, щоб повернути свої землі. Днями член політради партії "Єдиний національний рух" Гіоргі Барамідзе сказав, що повернення хочуть здійснити не воєнним шляхом.

Зверніть увагу – грузинський політик про повернення Абхазії та Південної Осетії: дивіться відео