Газета не розсекречує, звідки отримала документи. Однак у матеріалі мовиться, що їх ухвалили під час зустрічі з членами Ради Безпеки ще у січні 2016 року. За даними видання, документи підписав особисто Володимир Путін.

Цікаво Ні моралі, ні совісті, – глава журі Каннського фестивалю назвав Путіна й Трампа гангстерами

Учасники засідання погодилися, що уряд Трампа допоможе забезпечити стратегічні цілі Москви. Зокрема, "соціальний безлад" у США.

Окрім того, у так званих "документах Кремля" мовилося, що для перемоги Трампа необхідно докласти усі можливі зусилля. Відразу 3 російським спецслужбам наказали знайти способи, як підтримати кандидата у президенти.

Самого Трампа у документах схарактеризували як "психічно нестабільну, імпульсивну, неврівноважену людину з комплексом неповноцінності".

Перемога Трампа на виборах: головне

  • У 2016 році Дональд Трамп став 45-м президентом США. Він набрав 276 голосів виборців. Головною суперницею Трампа на виборах була Гіларі Клінтон.
  • Тоді політикиня заявила, що до її поразки доклався президент Росії Володимир Путін. За словами Клінтон, він образився на неї через слова про фальсифікацію виборів у Росії.
  • Політикиня зауважила, що саме Путін був ініціатором хакерських атак, які мали на меті "підірвати демократію США".
  • Експосол США у Росії Майкл Макфол тоді заявив, що "Путін і Трамп об'єднуються, щоб поливати брудом американців".