Засновник Playboy зробив те, про що до нього чоловіки у ХХ столітті могли тільки мріяти – випустив еротичний журнал, який здобув всесвітню популярність. Важко уявити, скільки критики довелося витримати геніальному і водночас відвертому задуму Гефнера. Сьогодні бізнес легендарного видавця процвітає, а дівчат зі шпальт Playboy вважають ідолами краси.

Гефнер заснував Playboy у 1953 році

Утім, Playboy – це не лише красиві жінки та пристрасть. З подачі свого засновника-редактора видання організувало перше антирасистське телешоу, заявивши, що люди всіх кольорів шкіри рівні.

Це був далекий 1959 рік, на екрани вийшов Playboy's Penthouse. Головною метою шоу було знайомство аудиторії з утаємниченою особою Гефнера. Воно мало покласти край домислам про те, що редактор чоловічого журналу – старий збоченець. В ефірі Гефнер заявив, що намагається створити індивідуальність, шоу поза рамками журналу, зробити зрілі речі цікавими для потенційної аудиторії. І тут же він запропонував людям всіх національностей об'єднатися і жити в мирі.

У 70-му, розширюючи межі своєї аудиторії, Гефнер зініціював появу версії Playboy, надрукованого шрифтом Брайля. Вона стала першим чоловічим журналом, виданим для незрячих.

Незважаючи на репутацію ловеласа, Г'ю був тричі одружений і з двома своїми першими дружинами прожив по 10 років. У третій шлюб Геф вступив у 2012 році з молодою моделлю Крістал Харріс, яка на 60 років молодша за нього.

Читайте також: Бернар Арно – власник імперії розкоші LVMH

Шанувальник жіночої вроди, Гефнер на обкладинках свого дітища за всю історію видання розміщав не одну сотню знаменитостей. Особливо цінна для Гефнера обкладинка із Мерлін Монро. А головною фавориткою Г'ю можна назвати модель і зірку "Рятувальників Малібу" Памелу Андерсон. Вона з'являлася на обкладинці Playboy частіше за всіх – 12 разів.

Мерлін Монро на сторнінках Playboy, 1953 рік

Подейкують, що у Гефнера є власний гарем красунь. Проте сам він називає ці плітки спробами спотворити реальність і виставити його в поганому світлі. Хоча "батько Playboy" і сам частково винен у появі таких чуток. Адже в одному з інтерв’ю Гефнер якось проговорився, що за все життя опинявся в тісній компанії приблизно однієї тисячі жінок.

Розумник-пустун Гефнер є автором двох рекордів Гіннесса: він найдовше в історії залишався головним редактором одного й того ж журналу, і в нього найбільша у світі колекція альбомів із журнальними вирізками.

Читайте також: Принципи життя безкомпромісного кутюр’є Джорджіо Армані

Маючи освіту психолога, Гефнер завжди знав, чого хоче його аудиторія. І продовжує цим користатися і до сьогодні. Навіть через шість десятиліть після виходу першого номера Playboy і далі домінує на ринку чоловічих журналів. Тільки у США щомісяця він розходиться накладом у понад 2,5 мільйони примірників.