Протести у Хабаровську: останні новини

Акція в Хабаровську зібрала кілька тисяч людей. Вони почали вимагати відставки Путіна. Про це повідомляє телеграм-канал "Протесты в мире".

Важливо Путіна у відставку до 1 вересня: як Хабаровськ ламає вертикаль

Протести на підтримку Фургала почалися в Хабаровську 11 липня. Пізніше до акцій приєдналися жителі Владивостока і Комсомольська-на-Амурі.

Аби заспокоїти обурених людей, Володимир Путін призначив депутата Держдуми від ЛДПР Михайла Дегтярьова. Однак протести не вщухли, їх учасники почали вимагати відставки виконуючого обов'язки глави регіону.

Як пише видання "Медуза", мітингувальників супроводжували правоохоронці. Щоправда, вони мали дещо розгублений вид. Багато протестувальників прийшли з дітьми. На дитячих візочках були наклейки "Я / Ми Сергій Фургало". В руках люди тримали прапорці або зелено-сині кульки з написом "До побачення, Міша".

Протести у Хабаровську / Фото Getty Images, ТАСС, "Медуза"

Важливо Банківська система лусне: чому вже друге місто в Росії протестує

Що відомо про Сергія Фургала

  • Губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала затримали в Хабаровську і доставили до Москви 9 липня.
  • Слідство звинувачує його в організації вбивств двох бізнесменів, а також замаху на вбивство ще одного підприємця, скоєних в Хабаровському краї й Амурської області у 2004 – 2005 роках.
  • Фургала перевіряють і на причетність до інших тяжких злочинів, скоєних на території Хабаровського і Приморського країв, а також Амурської області.