Виконувач обов'язків голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський заявив, що хакери 2 листопада зламали інтернет-сторінку законодавчого органу та сервери. Про це він написав у соцмережах.

Читайте також Розвідка Британії виявила нову хакерську кампанію, спрямовану проти українських військових

Що відомо про кібератаку

Як повідомив Добрянський, після кібератаки станом на 13:32 на стартовій сторінці сайту була фотографія Володимира Зеленського та повідомлення з погрозами від хакерів, написане російською з великою кількістю знаків окликів.

Зеленський! Увага! Ми вже тут! Чекай на подробиці!
– процитував він кіберзловмисників.

За його словами, готується заява до Кіберполіції щодо встановлення причетних до атаки для притягнення їх до відповідальності. Зараз робиться все можливе для відновлення роботи вебресурсу.

Добрянський заявив, що на цьому сайті міститься публічна інформація з метою інформування населення про діяльність Київської обласної ради. Існує ризик втрати даних, зокрема конфіденційних. Робота Апарату Київської обласної ради була повністю паралізована через зламані сервери.

Інші новини про кібератаки

  • Не так давно хакери з Росії та Судану похизувалися атакою на Європейський інвестиційний банк. Вони пригрозили Євросоюзу та США нападами на їхні банківські сектори.
  • Нагадаємо, двоє російських кіберзлочинців вкрали з американської біржі криптовалют близько 17 мільярдів доларів, що призвело до її закриття. ФБР встановило їхні особистості, а Мін'юст США пред'явив їм обвинувачення.
  • Як повідомлялося раніше, хакери, що працюють на ФСБ, здійснили кібератаки на ЗСУ. Кіберзлочинці намагалися вкрасти великі обсяги даних з українських військових об'єктів.