На Харківщині росіяни більше не наступають

Селище звільнили з-під російської окупації. Тепер у ньому перебувають наші захисники.

Рекомендуємо Окупанти влучили у склад з аміачною селітрою, мінус 26 350 ворогів: основне за 77 день війни

Радісну новину повідомили у зведенні Генштабу щодо ситуації на фронті станом на 18:00 середи, 11 травня. Там зазначили, що ворог не проводив наступальних дій на Харківському напрямку. Навпаки – підрозділи росіян перейшли до оборони. Так вони хочуть зменшити темп наступу Збройних Сил України.

Під час успішних дій підрозділів ЗСУ звільнено населений пункт Питомник Харківської області,
– мовиться у повідомленні.

Напередодні на Харківщині також звільнили території

10 травня українські бійці також мали неабиякі успіхи на цьому напрямку. Їм вдалося звільнити одразу 4 населені пункти. Мовиться про Черкаські Тишки, Руські Тишки, Рубіжне та Байрак. Тепер ці села під контролем ЗСУ.

Важливо Росіяни ґвалтували в сусідніх селах, а в мене – донька-підліток, – Яна про виїзд з Харківщини

Ситуація на фронті: останні новини

  • Найбільшу активність окупантів спостерігають на Слобожанському та Донецькому напрямках.
  • На Сіверщині росіяни здійснюють демонстраційні дії та посилено охороняють кордон. Крім того, вони нарощують систему протиповітряної оборони.
  • На Слов’янському напрямку загарбники докладають всіх зусиль для того, щоб піти у наступ. Для цього вони поповнюють запаси матеріально-технічних засобів.
  • Окупанти хочуть встановити повний контроль над Рубіжним та намагаються здійснити наступ на Лиман, Курахове і Новопавлівку.
  • Росіяни штурмом хотіли взяти Оріхове і Тошківку, але, на щастя, їм це не вдалося. Водночас у Світлодарську та Троїцькому вони гатять з артилерії по позиціях українських військових, щоб підготувати собі наступ.
  • На Криворізькому та Миколаївському напрямках окупанти проводять інженерне обладнання позиції та стріляють з артилерії та мінометів по наших воїнах.

Це може вас зацікавити – втрати російської армії на війні в Україні станом на ранок 11 травня: відео