Раніше вони захищали Донеччину, воювали під Бахмутом. Тепер вони боронять одну з ліній оборони в Харківській області. Про це розповіла кореспондентка 24 Каналу Анна Черненко.

Варте уваги Ще недавно була вирва від прильоту снарядів: на подвір'ї Харкова створили контактний мінізоопарк

Захисники та захисниці готові до будь-чого

Лінії оборони Харківщини по-різному небезпечні, вони несуть різні загрози цивільним та військовим. Але бійці запевнили, що та ділянка, яку вони захищають, у надійних руках. Вони дійсно убезпечена, захисник готові до різних сценаріїв, які росіяни можуть втілити – від провокацій до спроб прориву.

Чоловіки та жінки готові до будь-чого. Особливо – після Бахмута.

Разом із мужністю у цих героїв поєднується неймовірна душевна атмосфера. Від цих грядочок з цибулею до тваринок, які до них приходять і лишаються жити. Здавалося б, страшний побут, люди живуть і захищають нас на лінії вогню, при цьому вони можуть створити там майже домашній затишок,
– акцентувала Анна Черненко.

У Бахмуті були стрілецькі бої, військові 113 бригади бачили "м'ясні штурми" та стримували їх. А на Харківщині лише обстріли.

"Стріляють міномети, СПГ, прилітають безпілотники, виходять снайпери. Все, що мають, те й летить", – зазначив боєць ТрО Руслан.

Військові запевняють, що тримають Україну, і неважливо, яка область, місто чи село. Там усі за одне.

"У нас що не нова позиція, обов'язково знаходять собі тваринок – котики, собачки, ворони, бліндажна миша, ніяк без них", – розповів боєць.

Який вигляд має побут бійців / Фото 24 Канал

Ситуація у Харківській області: останні новини

  • Росіяни продовжують вбивати мирних українців. Так, вони поцілили у житловий будинок на Харківщині, внаслідок чого загинув 3-річний хлопчик.
  • У Харківській області підірвався автомобіль, у якому перебувала сім'я з трьома дітьми. Мати загинула на місці, а троє діток – у важкому стані.
  • У Первомайському попрощалися із командиром танку В'ячеславом Сахновським. Військовий загинув у боях на Донеччині.