Окрім того, упродовж останніх годин у мережі опублікували інформацію про звуки вибухів біля Миколаєва, Херсона та Запоріжжя. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації наразі немає.

Зауважте ЗСУ вибили окупантів із села Руська Лозова: саме з нього гатили по Харкову

У випадку ракетних ударів місце влучання за жодних обставин не можна фотографувати або знімати на відео.

Якою була ситуація на Харківщині 29 квітня

  • Українським захисникам та захисницям вдалося звільнити село Руська Лозова. Це – стратегічно важливий населений пункт. Саме звідти російські окупанти гатили по Харкову. Мовиться про цивільну інфраструктуру та житлові масиви міста. Станом на 29 квітня Руська Лозова – повністю під контролем українських військових.
  • Завдяки цій перемозі харків'яни убезпечені від подальших обстрілів російської артилерії з північної сторони Харкова.
  • Окрім того, українським героям вдалося евакуювати понад 600 місцевих жителів. Під час російської окупації вони були заручниками ворога.
  • У Міноборони України повідомили, що ЗСУ вдається звільняти населені пункти на Слобожанському напрямку. На Сході та Півдні тривають бої.
  • Російські окупанти намагаються наступати на Ізюмському напрямку. У Генштабі ЗСУ повідомили, що ворог наводить додаткові понтонно-мостові переправи через річку Сіверський Донець. Росіяни роблять це, аби перекинути додаткові війська на напрямку.

Цікаво – як "друга армія світу" тікає від ЗСУ: дивіться відео