Повітряна тривога в регіоні триває з 12:53 30 травня. Українські військові попередили про ракетну небезпеку та загрозу застосування балістики, пише 24 Канал.

Дивіться також Удар по критичній інфраструктурі Харкова, вибухи на Хмельниччині: що відомо про атаку 30 травня

Що відомо про вибух в Харкові

Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов закликав людей перебувати в укриттях, адже ворог завдає ракетних ударів.

Жителі Харківського та Чугуївського районів, будьте обережні!
– заявив посадовець.

Суспільне написало, що вибух в Харкові пролунав о 13:40 30 травня. Перед цим Повітряні сили ЗСУ попередили о:

  • 13:37 – про ракетну небезпеку для областей, де оголошено повітряну тривогу;
  • 13:43 – про загрозу застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена тривога.

На жаль, орієнтовно о 13:55 журналісти знову повідомили про вибух в Харкові.

Міський голова Харкова Ігор Терехов вибух в місті станом на 14 годину 30 травня не коментував.

Росія вночі атакувала Харків

  • Орієнтовно о 2:17 30 травня глава Харківської ОВА Олег Синєгубов пояснив, що Росія завдала щонайменше 5 ударів, частину – по населених пунктах Харківського району. Голова Об'єднаної територіальної громади Олександр Гололобов заявив, що у Малоданилівській громаді пролунало 5 вибухів.
  • Очільник ОВА повідомив, що в області пошкоджені вікна в житлових будинках, виникла пожежа на об'єкті газової інфраструктури. Двоє людей зазнали осколкових поранень, в однієї – гостра реакція на стрес.
  • За словами Олега Синєгубова, Росія обстріляла також селище Мала Данилівка. Там росіяни влучили в будівлю ферми, виникла пожежа. Загалом по регіону Росія запустила 8 ракет з території Бєлгорода.
  • Міський голова Харкова Ігор Терехов розповів, що ворог вдарив по критичній інфраструктурі одного з районів міста. Четверо людей зазнали поранень.