Вибухи чули о 02:19. Перед тим у регіоні оголошували повітряну тривогу, а о 02:49 був відбій. Цієї ночі вже повідомляли й про артилерійський обстріл Харкова.

До теми Друга масштабна за ніч: у більшості регіонів України – знову була повітряна тривога

Обстріляли 5 районів

Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що вночі о 02:15 обстріляли одразу 5 з 9 районів міста. Попередньо, це Шевченківський та Київський (центр міста), Салтівський, Індустріальний та Холодногірський.

За словами міського голови, такого радіуса удару ракетами не було давно. Поки немає інформації про постраждалих. Однак відомо про руйнування інфраструктурних об'єктів і доріг.

Важка ніч у Харкові

У місті оголошували повітряну тривогу кілька разів за ніч. Спочатку – близько 22:30, вже о 22:35 – чули вибухи. Після відбою о 23:02 місто знову почуло сигнали сирен, і одразу – повторні вибухи.

Мер Ігор Терехов повідомив, що росіяни обстрілюють Харків з артилерії. Під атакою перебував Київський район.

Попередній обстріл Харкова

Прифронтовий Харків постійно потерпає від обстрілів росіян. Наприклад, вони атакували Салтівку зранку 15 серпня. Постраждали щонайменше 5 осіб.

Гатили з артилерії. Один зі снарядів прилетів до зупинки громадського транспорту. Інший – у дев'ятиповерхівку, ще один впав у дворі житлового будинку. Як наслідок, пошкодив автомобілі й дитячий майданчик.

Дивіться більше – після обстрілу Харкова є жертва: відео