Найбільше диктатору зараз потрібен мир, а не будь-яка пауза у війні. Таке переконання в ефірі 24 каналу висловив російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

Цікаво Керівний склад окупантів звалює за Дніпро, – Кім про наслідки вибухів на окупованій Херсонщині

"Компроміси" по-путінськи

У своєму бажанню до миру, на думку опозиціонера, путін навіть готовий "розмінюватися". Наприклад, піти з Херсону й частково з Запорізької області.

"Віддайте нам Донбас, зробіть безперешкодний прохід до Криму, зафіксуйте, що Крим наш, і на цьому ми підпишемо всі мирні угоди". Я думаю, що його навіть це влаштує,
– переконаний Геннадій Гудков.

Водночас він влучно зауважив, що це точно не влаштує Україну та український народ, який на війні зазнав значних втрат, але й нині бореться за увесь світ.

Геннадій Гудков про плани путіна щодо Херсона та ЗАЕС – дивіться відео

Позиція України щодо компромісів з кремлем

  • Офіційна українська влада вже неодноразово заявляла, що будь-які компроміси з агресором не можуть стосуватися територіального питання. Тому питання територіальної цілісності України – недоторканне.
  • З високою долею ймовірності будь-яких поступок владі не пробачило б й українське суспільство, яке у 2004 та 2014 роках вже показувало, що на відміну від росіян не боїться влади й може її змінювати шляхом демократичних протестів.
  • Однією з останніх заяв на цю тему відзначився радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. Він запевнив, що росія повинна понести повну відповідальність за власні злочини, а війна завершиться визволенням з окупації Криму.