Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Водночас москва продовжує погрожувати географічним розширенням меж "спецоперації".

До теми Пролунала серія вибухів на окупованій Херсонщині та в Мелітополі

Що відомо про втечу командирів росіян

Ймовірно, з російськими командирами трапилося те, що часто є в їхніх підопічних – деморалізація. Проте також можливий варіант, що їм надійшов наказ покинути підрозділи від вищого командування.

Не дуже, але трохи жаль тупих ор*ів, яких покинули на правому березі Дніпра. Весь керівний склад переміщується за Дніпро,
– написав Кім.

Напередодні посадовець записав відео, де сказав, що сили оборони продовжують ефективно працювати на Миколаївщині. "Робота триває, але коментарів не буде найближчим часом до певних результатів", – підсумував він у відео.

Кім з генералом Дмитром Марченком 13 серпня: дивіться відео

Головне про вибухи на окупованих територіях

У цей день на Херсонщині приблизно о 15 годині вибухи прогриміли одразу у 4 різних місцях, які є під контролем окупантів. Проте після цього стало відомо про ще одну "бавовну" в окупованій Новій Каховці.


Місця, біля яких чули один або кілька вибухів / Скриншот із Deepstate

Також були вибухи в Мелітополі, які чули жителі всіх районів міста. У мережі повідомляли, що там місцем "інциденту" був місцевий військкомат росіян. Тому, ймовірно, вони певний час не зможуть примусово мобілізовувати жителів окупованого району.

Також пролунав приблизно тоді ж потужний вибух в окупованому Маріуполі. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

Cтановище росіян у Херсоні дуже погане

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань розповів, що зараз на Херсонщині загалом є приблизно 20 тисяч російських військових. Це ті сили, які все встигли накопичитись там за час окупації.

Проте після ударів по мосту біля Каховської ГЕС, росіяни вже не мають можливості підсилюватись. Окупанти навіть не зможуть перекидати їжу підрозділам у Херсоні. "Все те, що вони перекинули на правий берег раніше, щоденно знищується нашими Збройними Силами", – наголосив посадовець.

Раніше – росіяни панікували через удар по Антонівському мосту: дивіться відео