Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Олег Немчінов, міністр Кабміну 12 жовтня.

До теми У школах та садочках Волині масові спалахи COVID-19: перелік

Херсонщина переходить у червону зону карантину

Державна комісія на позачерговому засіданні з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити червоний рівень.

З півночі 15 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановили на території Херсонської області,
– мовиться у повідомленні.

У цьому регіоні з 15 жовтня діятимуть обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.


Які привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Останні новини про карантин в Україні

  • 13 вересня уряд ухвалив нові правила карантину, які передбачають послаблення для людей, які мають COVID-сертифікат. Мовиться про "жовтий" або "зелений" сертифікат. Він міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.
  • 11 жовтня Кабмін затвердив перелік нових обмежень на міжобласні перевезення. Тепер водії транспортних засобів та пасажири повинні мати COVID-сертифікат.
  • Санлікар Ігор Кузін заявив, що під час нового локдауну, ймовірно, обмежувати роботу громадського транспорту не будуть. У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що це не дає додаткового епідеміологічного впливу.