Чоловіки й жінки розповіли, що усе життя прожили в селі, тож знають всі можливі місця переправи. Про це повідомили у поліції Херсонської області.

Зверніть увагу "Йде важка зима": українська влада звернулась до мешканців Херсонщини із закликом про евакуацію

Як жителі Херсонщини пішки евакуювались

Як виявилось, люди літнього віку пішки здолали кілька кілометрів, пройшли брід через річку Інгулець і дісталися найближчого населеного пункту, підконтрольного Україні.

За словами жителів Херсонщини, в їхньому окупованому селі ще залишаються до ста мирних жителів, переважно похилого віку, які не схотіли кидати домівки та господарства.

Працівники поліції доправили чоловіків та жінок до безпечного місця тимчасового прихистку подалі від зони бойових дій,
– зазначили правоохоронці.


На Херсонщині люди евакуювались пішки / фото поліція Херсонщини


Люди не хочуть жити на окупованій території / фото поліція Херсонщини


Людей зустріли на вільній від окупантів території / фото поліція Херсонщини

Яка нині ситуація на Херсонщині

29 серпня усі українці почули довгоочікувану новину – Збройні Сили успішно почали контрнаступ на тимчасово окупованій території Херсонщини. Нашим військам вдалося прорвати першу лінію оборони ворога.

Українські військові можуть продовжувати контрнаступ на Півдні ще тижнями або й місяцями. Адже ЗСУ скористаються умовами, які самі встановили. Наразі військові дії ЗСУ не допомагають їм просунутися, але захисники завдають безліч ударів по скупченнях ворога. Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни.

Жителі тимчасово окупованих територій показують російським загарбникам, що у них немає жодних шансів. Україна звільнить всі свої території.

Вас може зацікавити – З Криму в бік Херсона вирушила колона російської техніки: дивіться відео