Згідно із повідомленням німецького МВС, в'їжджати у країну дозволено тим українцям, які мають чинний сертифікат про вакцинацію. Така ж умова в'їзду діє на несуттєві поїздки до країни, наприклад, з метою туризму.

Читайте також У Франції новий рекорд заражень коронавірусом

Чи вимагають бустерну дозу вакцинації

Поки такої умови для поїздки немає. Також українці без довідки про вакцинацію можуть в'їхати до Німеччини із негативним тестом, але за певних умов. У такому випадку людина має бути громадянином, резидентом Євросоюзу чи їхнім близьким родичем.

Водночас є винятки, наприклад, подорож, яка необхідна для німецького уряду, або термінова поїздка з гуманітарною метою. Туристам з України, що не мають вакцинації, в’їзд до Німеччини заборонений.

МЗС підтвердило інформацію

Українське відомство на інцидент зауважило, що інформація, яку подавали раніше базувалась на даних німецького Інституту імені Роберта Коха та Фдерального міністерства внутрішніх справ.

Україна з 9 січня 2022 року дійсно більше не входить до списку "країн підвищеного ризику для Німеччини". Водночас нашу державу поки і не включили до "зеленого списку" країн, громадяни яких можуть зовсім без перешкод в’їжджати до ФРН.

МЗС для підтвердження інформації подало додатковий запит до німецьких органів і отримало підтвердження, що раніше подали не зовсім правильну інформацію. В установі вибачились перед українцями.

Коронавірус і карантин у Німеччині

Вас може зацікавити як вакцинація рятує життя: дивіться відео