“Хімки” розправляються із лідером

4 листопада 2010, 12:06

Підмосковний баскетбольний клуб здобув другу перемогу у регулярному сезоні євроліги, вдома перегравши Каху Лабораль.

19 очок Ленґфорда та 14 Езе стали вирішальними аргументами, на які іспанці так і не змогли знайти відповіді на останніх хвилинах. 64:60. У доробку обох команд тепер по дві перемоги та одній поразці.

Такий же показник у групі “A” має і Жальгіріс. Литовці лише в овертаймі зуміли на рідному паркеті дотиснути польський “Проком”.

Другу перемогу у групі "B" здобув грецький “Олімпіакос”. На очах власних вболівальників пірейці декласували іспанську “Унікаху”. Вже до великої перерви “Олімпіакос” заробив гандикап у 22 очки, а закінчилося усе красномовними 93:66.

Втретє поспіль зазнав поразки відвертий аутсайдер секстету “B” - Шарлеруа. Цього разу впоратися із бельгійцями вдалося німецькому “Бамбергу”, який завдяки тріумфу ділить з “Олімпіакосом” другу сходинку. Лідирує “Рома”, яка свій матч туру проведе сьогодні.

Не знає гіркоти поразки ще один італійський клуб – “Сієна”. Третьою жертвою апенінців стала хорватська “Цибона”. 17 очок найрезультативнішого у грі Драґо Пасаліча не допомогли балканцям навіть програти із пристойним рахунком. 80:57 на користь “Сієни”.