Про це повідомляє CNN.

Нагадаємо, про те, що компанія Дональда Трампа вкінці 2015 року вела переговори про будівництво вежі в Москві, стало відомо 28 серпня 2017 року.

За інформацією видання, будівля повинна була називатися Trump World Tower Moscow та передбачала наявність 250 люксових кооперативних квартир, 15 поверхів готельних номерів преміум-класу, а також приміщення для комерційної нерухомості та офісів.

Читайте також: Друзі Путіна заволоділи віллою Януковича в Криму

Окрім того, у хмарочосі планувалося будівництво фітнес- і спа-центру під брендом доньки президента США Іванки Трамп.

Trump Organization повинна взяти під свій контроль управління та утримання будівлі.

Зазначимо, що про вартість проекту в документі не мовиться. Водночас там зазначається, що головна умова будівництва – відмова від відповідальності Trump Organization за фінансування проекту.

Документ супроводжується копією електронного листа від американського бізнесмена російського походження Фелікса Сартера до особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

"Давайте втілимо це в життя і побудуємо Trump Moscow. І, можливо, закріпимо відносини між країнами, показавши всім, що комерція і бізнес набагато кращі та корисніші, ніж політика. Це повинно бути також і порядком Путіна, і ми допоможемо йому погодитися з цим. Допомагати миру в усьому світі і заробляти гроші – це велика мета в житті для нас, якої варто дотримуватися", – мовиться в листі.