Російські військові продовжують тероризувати мирне населення України. Відомо, що у ніч проти 9 квітня під загрозою удару "Шахедами" була ціла низка областей. Вибухи лунали і на Хмельниччині.

Читайте також Окупанти знову тероризують українців "Шахедами": в яких областях повітряна тривога

На Хмельниччині чули вибухи

Звернімо увагу, що повітряну тривогу у Хмельницькій області оголосили о 01:40. А вже о 03:25 надійшла інформація про те, що в регіоні лунають вибухи. Про це повідомили кореспонденти Суспільного.

Згодом про роботу ППО повідомляли у Львівській області. Глава ОВА Максим Козицький написав про це у своєму телеграмі о 03:32. Він перед тим закликав не фотографувати та не знімати на відео роботу наших оборонців неба. Глава ОВА підкреслив, що ми не повинні допомагати ворогові завдавати ударів.

Згодом Повітряні сили о 03:40 написали, що група "Шахедів" з Тернопільщини летить у напрямку Львівщини. Також "Шахеди" з Хмельниччини летіли на Тернопільщину. Крім того, кілька груп ударних БпЛА на Вінниччині на той час продовжували рухатись у західному напрямку. Людей закликали не нехтувати безпекою та перебувати в укриттях.

Що відомо про нічну атаку "Шахедами"

  • Атака почалась ще близько 23:00 8 квітня. Росіяни випускали дрони з двох напрямків – з окупованого Криму та з Росії.
  • Окрім Хмельниччини, вибухи лунали у низці областей, зокрема на Херсонщині, Миколаївщині, Одещині, Дніпровщині, Полтавщині, Вінниччині та Львівщині. Як з'ясувалося пізніше, це була робота ППО.
  • Найдовше бойова робота тривала у західних регіонах. Там відбій повітряної тривоги оголосили аж о пів на шосту ранку.
  • У Повітряних силах повідомили, що загалом по Україні випустили 20 дронів. На щастя, усі 20 "Шахедів" вдалося збити.
  • Відомо, що під прицілом ворога була критична інфраструктура.
  • Хоч усі цілі було знищено, уламки теж наробили лиха. Зокрема внаслідок падіння уламків збитого дрона в Одеському районі пошкоджено приватне обійстя, також обірвало лінію електропередач.