Взяти участь у хрещенні погодилися п'ятеро засуджених. 18 жовтня пастор однієї з християнських церков Ростислав Кудін спільно з дияконами допомогли організувати цей процес.

Читайте також Тисячні штрафи та до 5 років тюрми: що загрожує військовозобов'язаним ухилянтам

Цікаво, що водне хрещення відбувалося у предметі, який схожий на дитячий басейн. Це можна побачити на світлинах, які оприлюднили представники Райківецької виправної колонії у соцмережах.

Обряд хрещення пройшли п'ятеро засуджених / Фото Райківецька виправна колонія

Як наголосили представники колонії, засудженим корисно взаємодіяти із релігійними організаціями. Це допомагає стати на шлях перевиховання та духовного зростання в умовах, коли людина ізольована від суспільства. Відповідно результат перебування в колонії буде значно ефективнішим.

Хрещення, ймовірно, відбувалося у предметі, який схожий на невеликий басейн / Фото Райківецька виправна колонія

Цю ініціативу організували в межах Стратегії реформування пенітенціарної системи до 2026 року. Її мета – вдосконалення різних методів та інструментів щодо перевиховання та ресоціалізації засуджених.

В Україні засудили автора телеграм-каналу про повістки

  • У червні 2022 року у Києві засудили адміністратора телеграм-каналу, який розголошував інформацію про роботу представників військкоматів. Його визнали винним у перешкоджанні роботи Збройних Сил України.
  • Суд визнав, що дії адміністратора призвели до зриву мобілізаційних заходів та підриву авторитету Збройних Сил.
  • Чоловіка засудили на 5 років позбавлення волі. Але йому дали два роки випробовувального терміну.