Історія хвороби

Причиною розладу може бути депривація (неможливість задовольнити потреби) у ранньому віці. Подорослішавши, хворі схильні до наслідування, прагнення ідентифікувати себе з кимось із оточення, порушення самооцінки.

Може зацікавити У темряві, якою нас намагаються розчавити, ми стали ближчими

Коли їм не вірять, пацієнти вступають у конфлікт. Звинувачують медперсонал у некомпетентності та злому намірі, погрожують подати до суду. А у разі викриття терміново виписуються з відділення, щоб одразу спробувати лягти в якесь інше.

Хворі задовольняються, лише якщо почуваються у якості пацієнта чи коли відчувають хворобливі переживання. Спростувати їх хибні уявлення неможливо. Ідентифікацію себе з нормальною здоровою людиною вони більше не приймають.

Про головне "Кривава Мері" Львова-Бєлова: як жінка-геноцид перетворює українських дітей на яничарів

Кремлівський пацієнт

Хлопчик Вова у ранньому віці зазнав депривації. Ріс у бідній родині, був гнаний сусідськими хлопчаками. Не мав змоги задовольнити стандартні потреби. Виріс класичним міфоманом із усіма ознаками цієї хвороби. Постійно бреше і вигадує історії на підтвердження своєї значимості. Прагне ідентифікувати себе то з князем Володимиром, то з Петром I. У разі викриття сипле погрозами, звинувачуючи інших у некомпетентності та злому намірі.

Комфортно почувається тільки у вигаданому світі, повному катастроф, заручників, бойових дій, тортур та катувань. Спростувати його хибні уявлення неможливо. Ідентифікацію себе з нормальною здоровою людиною він більше не приймає.

Актульне – Яковенко заявив, що у Путіна відмерла частина мозку: дивіться відео