Зустріч відбудеться 14 січня. У цей же день політики виступлять з заявами у Маріїнському палаці, що у Києві.

До теми Обговорили Спільну декларацію й Донбас: Зеленський поспілкувався з Трюдо

Зеленський зустрінеться з президентом Азербайджану

14 січня відбудеться зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Азербайджану Ільхама Алієва, який перебуватиме в нашій країні з робочим візитом,
– мовиться на сайті ОП.

Наразі у Офісі Президента не повідомили теми розмови лідерів країн. Проте у 15 грудня 2021 року Володимир Зеленський зустрічався з Ільхамом Алієвим.

Тоді президент Зеленський заявив, що питання звільнення громадян України, передусім кримських татар, яких незаконно утримують у Росії, є одним з моїх ключових пріоритетів.

Коротко про теми, які обговорювали Зеленський та Алієв під час зустрічі у грудні 2021 року

  • Володимир Зеленський заявив про активізацію двосторонньої співпраці між країнами, завдяки домовленостям, досягнутим у межах його візиту до Азербайджану в грудні 2019 року.
  • Президент України зауважив, що політики акцентували увагу на транспортно-логістичному потенціалі співпраці. Зокрема – необхідності активізації роботи для реалізації транзиту вантажів за маршрутом Європа – Кавказ – Азія з використанням залізничного та морського транспорту.
  • Також Зеленський пригадав про позитивний досвід співпраці України з азербайджанськими компаніями у спорудженні автомагістралей і транспортних розв'язок у межах Національної програми "Велике будівництво".

Детальніше про Ільхама Алієва – дивіться відео