Президент подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та звернувся щодо можливості долучення Азербайджану до процесу звільнення незаконно утримуваних осіб.

Читайте також Наша мета – членство у ЄС, – Зеленський зустрівся із Шарлем Мішелем

Питання звільнення громадян України, передусім кримських татар, яких незаконно утримують у Росії, є одним з моїх ключових пріоритетів. Буду вдячний вам за можливу допомогу в просуванні цього питання,
– сказав Володимир Зеленський.


Володимир Зеленський зустрівся з Ільхамом Алієвим / Фото Офісу Президента

Про що ще говорили президенти

  • Глава нашої держави відзначив активізацію двосторонньої співпраці між країнами завдяки домовленостям, досягнутим у межах його візиту до Азербайджану в грудні 2019 року.
  • Він також акцентував увагу на транспортно-логістичному потенціалі співпраці, зокрема на необхідності активізації роботи для реалізації транзиту вантажів за маршрутом Європа – Кавказ – Азія з використанням залізничного та морського транспорту.
  • Окрім цього, Володимир Зеленський нагадав про позитивний досвід співпраці України з азербайджанськими компаніями у спорудженні автомагістралей і транспортних розв'язок у межах Національної програми "Велике будівництво".

Зеленський зустрівся з Алієвим у Брюсселі: дивіться відео