"Іловайськ — це форпост, схід південного Донецька. Там закривається напрямок на РФ, тому його однозначно потрібно закріплювати нам. (…) Цю битву потрібно вигравати. Але тут потрібно ще хлопців зберегти, адже це — окраса нації, бо вони — добровольці", — сказав Колесник в ефірі Еспресо.TV.

Він наголосив, що українським бійцям, які боронять Іловайськ, бракує підтримки бронетехніки, а там тривають серйозні бої.

"На півночі від міста — стик напрямків Донецьк-Харцизьк-Іловайськ. Ось там йдуть серйозні бої. Вчора поранений був наш заступник комбата. Але медики професійно попрацювали, тому все буде добре", — додав він.

Як відомо, зараз у низці міст на Донбасі тривають активні бойові дії між силами АТО та терористами.

За інформацією РНБО, до українських бійців в Іловайську прибуло потужне підкріплення.

Битва за Іловайськ — це битва за "український Сталінград". Її потрібно обов'язково виграти. REUTERS REUTERS Про це в ефірі Еспресо.TV заявив куратор батальйону територіальної оборони "Кривбас" Микола Колесник. "Іловайськ — це форпост, схід південного Донецька. Там закривається напрямок на РФ, тому його однозначно потрібно закріплювати нам", - зазначив Колесник. Він порівняв Іловайськ із Сталінградом у Другій світовій війні. "Цю битву потрібно вигравати. Але тут потрібно ще хлопців зберегти, адже це окраса нації, бо вони добровольці", - наголосив військовий. За його словами, українським бійцям під Іловайськом бракує підтримки бронетехніки. Читайте такожРНБО: Силовики в Іловайську отримали потужне підкріплення (карта АТО) Крім того, Колесник розповів про деякі деталі битви за це місто. "На півночі від міста — стик напрямків Донецьк-Харцизьк-Іловайськ. Ось там йдуть серйозні бої. Вчора поранений був наш заступник комбата. Але медики професійно попрацювали, тому все буде добре", - запевнив представник "Кривбасу".
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/954067-kurator-krivbasu-ilovaysk-tse-ukrajinskiy-stalingrad-i-tsyu-bitvu-treba-vigravati.html